Aktif İndirim Kuponu Bulunamadı.

There are no coupons for this store, please come back later.

THY İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Türk Hava Yolları’na ait tüm kampanyaların yer aldığı adrestesiniz. Burada, THY sitesindeki tüm aktif kampanyaları güncelleyerek size sunuyoruz. Kampanyaları AKTİF ET butonuna tıklayarak etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca, bazen size özel kupon kodu bulma şansınız var.

Belirli dönemlerde yayınlanan indirim kodlarını ödeme ekranına tanımlayarak uçak bileti fiyatınızdan tasarruf etmeniz mümkün.

Güncel kampanyalar için bu sayfamızı belirli aralıklarla ziyaret edebilir veya e-mail adresinizle bültenimize üye olarak tüm kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

THY Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır?

Tatilkuponlari.com aracılığıyla elde edeceğiniz kampanyaları iki şekilde aktifleştirebilirsiniz.

  1. Paylaştığımız kampanyanın yanında bulunan AKTİF ET butonuna tıklamak. Bu seçenek ile otomatik olarak web sitesine yönlendirilirsiniz ve indirim anında yansımış olur. Herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmaz. İndirim şartlarını görür, uygulamanız gerekenleri yapabilirsiniz.
  2. Promosyon kodunu kopyalayıp, ödeme sayfasındaki ilgili alana yapıştırmalısınız. Buradan elde edeceğiniz THY indirim kodu, yapacağınız alışverişlerde belirli oranlarda indirim sağlayacaktır. Kodu yapıştırıp uygula dedikten sonra sepetteki indirimi hemen göreceksiniz.

Diğer markalardaki kampanyalar da ilginizi çekebilir: